top of page
GAB (8 of 10).jpg

אריאל ומירב יקרים,

בתהליך חיפוש אדריכל לבניית ביתנו הסתובבנו לא מעט. ברגע שראינו בית שתכננתם, היה לנו ברור שאתכם נרצה לעבוד. תהליך התכנון היה מרתק, מלמד ושיתופי. הקשבתם לנו, לצרכים שלנו ולחלומות שלנו וחיברתם אותנו למציאות- למגבלות, לתקציב ולצרכים. היכולת שלכם לדייק וליחד את הפרטים גרמה לבית שלנו להיות מיוחד ומקסים. מאז שישבנו על שולחן השרטוט הכפלנו את עצמנו. גדלנו עם הבית והוא יודע להכיל אותנו ואת השינויים בחיינו. תכנון הבית לא הסתיים במעטפת. צללתם איתנו אל עיצוב הפנים ובחירת החומרים ובהחלט גרמתם לנו לשנות חשיבה, שהיום בהסתכלות לאחור היתה מבורכת וחשובה! המחמאות שאנחנו ממשיכים עוד היום לקבל על הבית תמיד משמחות אותנו. 

התוצאה מבחינתנו מושלמת. אנחנו נהנים כל יום להגיע ולראות את הבית שלנו מקצה הרחוב. הוא בהחלט ייחודי ושונה מיתר הבתים בסביבתנו.

בהערכה רבה,

 

אליאור ועדנה גבאי

Triplex K-30.jpg

Our experience with Ariel and Merav was incredible. We started working on our first project 7 years ago. Since then, we do not take any decision related to design without consulting with them first! 

Ariel is extremely knowledgeable in architecture, he has been exposed to international design and he has a rare ability to integrate contemporary architecture with functional design. 

His academic career, combined with an intense schedule of projects, enables him to be intellectually stimulated and constantly updated in his sector while being involved in daily practical work on different sites.

 

Merav is a wonderful interior designer, with incredible taste. She is very resourceful, practical and easily adapts herself to her clients' needs, budget and vision.

 

Ariel and Merav create a very special team providing their clients a unique personal approach. Their dedication and attention to details are outstanding and invaluable. 

Their commitment goes beyond a regular service any architect and interior design would supply.

 

Ariel and Merav are such a delightful team to work with. We cannot thank them enough for their patience, care and dedication to us. We very warmly recommend them!

 

Gaia and Jourdan

MODERN-ARCHITECTURE-VILLA-NES-ZIONA-DESI

בדרך כלל אומרים שתהליך בניה גורם להרבה חיכוכים, חוסר הבנה ובעיות תקציב. אתכם החוויה היא אחרת. מהרגע שפגשנו אתכם, ידענו שאתכם נרצה להגשים את החלום.

הייחודיות שלכם באה לידי ביטוי בעיקר בהבנה העמוקה של הצרכים והרצונות שלנו. רצינו הרבה אור, מקומות אחסון , שיהיה נוח ונגיש ויפה ומיוחד... והכל במגבלות תקציב.

יש לכם יכולת לאסוף את האינפורמציה ולתכנן בצורה מדויקת, אסתטית ויצירתית להפליא. הקדשתם לנו הרבה שעות חקירה והיה לכם חשוב לדייק בפרטים ושנבין את כל הזוויות והמשמעויות של כל החלטה.

במקומות בהם היו לנו חילוקי דעות, תמיד הייתם פתוחים, קשובים ויצירתיים. תמיד עם חיוך.

תודה על תוצאה מושלמת למסע קסום.

עדי ויקי

IMG_5492.jpg

אל מירב ואריאל הגענו לאחר חיפוש ממושך של אדריכל/מעצב שיתכנן לנו את בית חלומותינו. 

אני בן אדם של "הפרטים הקטנים" ולפעמים זה לא פשוט...אך העבודה איתם ומולם העניקה את התוצאה החלומית.

התכנון המדוייק, הליווי הצמוד לאורך כל הדרך, הירידה לפרטים, הדיאלוג שמתנהל בין שניהם ועובר ללקוח, ההיכרות עם הספקים ובעלי המקצוע הטובים ביותר, החנויות הקטנות שיתנו את הטאץ' הייחודי והערך המוסף, ובעיקר החיוך והסבלנות (וכמה סבלנות שצריך) ,כל אלו ועוד הפכו אותם למגשימי חלומות הכי מקצועיים שתוכלו לבקש ולקבל.

 

ענב ונדב

InteriorDesign_Modern_Contemporary_House

מירב כשמה כן היא יש בה מהכל ... מלאה ביצירתיות, מוכשרת, נעימת הליכות וקשובה. יודעת בדרך נעימה לחשוף את הלקוח לעוד אפשרויות שלא חשב עליהם. נינוחה, רגועה ומסורה לעשייה. עובדת עם כל הלב והנשמה. כל הזמן חושבת ונמצאת בשיח עם הלקוח. תמיד נותנת הרגשה טובה  וכייף להיות בחברתה. בילינו איתה ימים ארוכים והרגשנו תמיד שהיא כל כולה  איתנו.

יש לנו בית מושלם בזכותה. הכל כל-כך יפה שעד היום אנחנו נפעמים שאכן זה אמיתי. מירב מתאימה את עצמה ללקוח קולטת את האינטראקציה ויודעת לזרום. אין עליה! אלופה ומוכשרת בטרוף . אחת ויחידה מצחיקה וניכר כי יש לה ידע רב בתחום והיא לא מקובעת לסגנון אחד. הכל פתוח והכל אפשרי. 

סטפני ואבי

IMG_0891.JPG

אריאל ליווה אותי בשני פרוייקטים שונים. נהניתי מאוד מהתהליך והרגשתי שהוא מתייחס לבית שלי עם אותה תשוקה שבה היה מתייחס לשלו.

מעבר למקצועיות, הידע הרב והסגנון הנפלא שלו יש לו תשומת לב לפרטים הכי קטנים ששם נמצא הכל.

​למדתי המון מאריאל ואין לי ספק שאם אעבור שוב דירה הוא ילווה אותי שוב. אני משוכנעת שכל לקוח חדש של אריאל ומירב יהיה מרוצה ושמח באותה מידה.

טלי

IMG_5788.jpg

בימים אלה אנחנו גרים כשנה בדירה הנפלאה שלנו... בזכותך.

אנחנו מארחים בבתינו הרבה בני משפחה, חברים מכרים ועמיתים לעבודה. 

כולם כולם כולם... ללא יוצא מהכלל מתלהבים ואוהבים מאד את הדירה, שהפכה 

לבית אהוב, חם ויפה. 

כולם מציינים את האווירה הנעימה בבית, את העיצוב המודרני, היוקרתי ויחד עם

זה הצנוע. תכנון הדירה מתאים בדיוק לצרכים שלנו ואנחנו מאושרים לגור בה.

זו הזדמנות להודות לך שוב על שיתוף הפעולה והעזרה בתקופה שיכולה להיות

מאד קשה ומתסכלת. 

העבודה אתך הייתה נעימה, הרגשנו שהיית קשוב לצרכים שלנו. עבדנו בשיתוף

פעולה מלא והתוצאות מוכיחות את עצמן.

 

דורית ואבישי.

IMG_1788.jpg

אריאל ומירב ליוו אותנו החל מבחירת דירה לקניה. בהמשך תיכננו ועיצבו את שיפוץ הדירה העתידית לפרטי פרטים, על מנת להמנע ככל היותר מבלתמ"ים. החשיבה היצירתית והכישרונית שלהם לא הפסיקה להדהים ולרגש אותנו, הם ממש הבינו את הצרכים שלנו, והתאימו את עיצוב הדירה בהתאם, תוך הנגיעה היצירתית והייחודית שלהם. מקצועיים, אחראים, רואים הרבה מעבר למובן מאליו, חושבים קדימה, נעימים וחרוצים. ממליצה בחום גדול!

עדי

bottom of page